3: 6

Орлов В./Тучкевич А.

Десятий ювілейний чемпіонат Волинської області з футзалу розпочали колективи у кваліфікаційному раунді у третьому боксі. Матч команди розпочали досить жваво, обмінюючись швидкими контратаками. Вже на другій хвилині Андрій Ясінський вивів «боратинців» вперед, а ще через дві хвилини оформив дубль. Гарним пострілом зі штрафного Олександр Сліпчук скорочує рахунок 1:2. Під завісу першого тайму забиває Олександр Гук, після сольного проходу Павла Бебка і рахунок на табло 1:3, з яким команди пішли на відпочинок.

На початку другого тайму, все той же нестримний Андрій Ясінський оформив «хет-трик». Гол Дмитра Шафранюка дав надію «Юності», але Вадим Кухтей знову відновлює гандикап для «боратинців» у три голи. На двадцятій хвилині Олександр Гук робить «дубль», а вже через чотири хвилини за друге попередження був вилучений арбітром зустрічі. Господарі майданчика цим і скористались, Роман Стеренчук на останній хвилині встановлює остаточний результат матчу 3:6.