0

0
:
0

Гра розпочалася надзвичайно активно. З перших хвилин футзал пішов на зустрічних курсах, в яких фортуна більше посміхнулася команді «кетчупової столиці» Волині. Вже на першій хвилині Борис Кучик відкрив рахунок, а вже на наступній його одноклубник Олександр Ткачук подвоїв результат. Секундна стрілка зробила ще коло і автор першого гола відзначився ще раз, але цього разу «гірчичником».

Команди мали в першому таймі ще безліч моментів для взяття воріт, але лише на останній хвилині першої половини опоненти Андрій Приймачок та Назар Антоненко обмінялися м’ячами.

Другий тайм гри був аналогічним першому і на 16-й хвилині Артем Кубський збільшив рахунок до 4:1, а за півтори хвилини до сигналу про закінчення гри Дмитро Куприков встановив кінцевий результат 5:1 на користь «Торчина».