2: 7

Онищук Ю./Голоскоков Д.

Боратинці непогано переходять з поля на майданчик і друга перемога підтверджує цей факт. Хоча і було видно, що «ласківці» більш майстерні, проте пропустили першими саме вони: прогавили контратаку і Віктор Стрельчук вдало замкнув передачу одноклубника. Радіти перевазі довго не довелося: гол у відповідь був забитий мало не після торкання м’яча в центральному колі. Боратинці грали більш активно – воротар раз-проз-раз підключався до атак, створюючи небезпеку і чисельну перевагу. Бажання забити втілилося в гол і на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь «Ласки-2».

Після відпочинку гості продовжили тиск і Вадим Пігула збільшив відрив 3:1. А далі ще один Вадим – Кухтей за сім хвилин до кінця матчу остаточно поховав інтригу –  рахунок 4:1 в такій грі не залишав сумнівів щодо переможця. Перевага дозволила боратинцям грати вільно і розкуто, а відтак ще тричі добитися взяття воріт на що «атлети» відповіли лише одним голом.