2: 5

Онищук Ю./Голоскоков Д.

За традицією цього ігрового дня команди обмінялися голами на перших хвилинах матчу: першими забили «крошівці», а «юнаки» відразу відновили паритет. У відрив першими пішли футзалісти «зірок», коли Олександр Моніч потужним ударом увігнав «шкіряного» у ворота. А в цілому перша половина гри була досить рівною: і хлопці з Переспи, і хлопці з Луцька демонстрували гарну гру і непогану футзальну швидкість.

Після перерви вже на першій хвилині «Крошу» заробили карний удар і дотепний розіграш вдало завершив Роман Поліщук – 1:3. Багато в чому «зірки» мають дякувати впевненій грі свого голкіпера Сергія Ціхоцького, який не тільки рятував ворота, а й грамотно починав атаки. Це додавало наснаги партнерам, які могли сміливо йти в атаку не турбуючись про останній рубіж оборони. Така впевненість втілилася у ще два забитих м’ячі, а «Юність» відповіла лише одним.