3: 4

Трофімчук Р./Голоскоков Д

Прихильник швидкісної гри Сергій Вишневський прищеплює цей стиль і в якості наставника команди «Юність». Дорогостаївці з перших хвилин «гонилися» не шкодуючи сил. А все ж першими гол забили «олімпійці». Щоправда на гол у відповідь «юнакам» знадобилось секунд п’ятнадцять і останню п’ятихвилинку до перерви команди провели абсолютно ідентично: «Олімпія» ще раз забила, а «Юність» за десяток секунд відповіла, хай і курйозним, але голом.

Після перерви підопічні Вишневського вочевидь отримали від тренера настанову на високий пресинг, а до такого повороту подій на майданчику «Олімпія» виявилася дещо не готовою: гравці важко виходили з-під тиску, часом просто «гатячи» по м’ячу аби куди. А «юнаки» були винагороджені за наполегливість та працелюбність двома голами і «олімпійцям» не залишалося нічого іншого як спробувати зіграти з п’ятим польовим. Сквитати один м’яч вдалося, а от на більше часу не вистачило – отже перемога «Юності» з рахунком 4:3.