4: 4

Трофімчук Р./Голоскоков Д

Цього ігрового вечора ворота, що знаходяться далі від входу на майданчик були «нефартовими» для голкіперів: казус «Олімпії», коли воротар пожонглювавши м’ячем над головою відправив собі за спину, повторив і голкіпер «Шахтаря», чим, звичайно, дещо вивів з рівноваги своїх одноклубників. Щоправда, нововолинці тримали ігрову ініциативу, проте на останньому рубежі оборони у опонентів помилок не було. Так тривало до того моменту, коли Максим Обертас мало не з метру не поцілив у порожні ворота: такого футбольні боги, звичайно, не пробачають і вже за хвилину до перерви Олег Шахраюк подвоїв перевагу Олики.

По перерві «шахтарі» просто «горіли» бажанням будь-що відігратися і вже за дві хвилини Михайло Соколян зумів скоротити рахунок. «олика» не стала миритися з цим фактом і Юрій Ліннік відновив гандикап в два м’ячі для своєї команди. Поки «Шахтар» лаштувався грати з п’ятим Олег Шахраюк оформив хет-трик і завдання для нововолинців надускладнилося   - відіграти три м’ячі непросто! Остання п’ятихвилинка визначила розв’язку цього футзального «трилера» - «Олика» явно не була тактично підготовлена до гри в умовній меншості і раз за разом пропускала! Невідомо що було б, якби «шахтарі» на декілька хвилин раніше ризикнули… У підсумку ж бойова нічия 4:4 і чудовий кам-бек від Нововолинська!