7: 7

Джафарова О./Корпош Р.

Родзинкою ж вечора виявився останній поєдинок. Чимало відомих майстрів м’яча, як на футзальному майданчику, так і на футбольному полі… Команди розпочали бомбардування воріт суперника із перших хвилин і не припиняли до фінальної сирени. Уже на старті матчу Ярослав Комзюк зумів знайти щілину у захисних редутах рівненчан – 1:0, але Вадим Жак у наступній же атаці зумів зрівняти рахунок дальнім пострілом – 1:1. За декілька хвилин Володимир Валявка завершив шикарну чисто футзальну комбінацію своїх партнерів - 1:2. На 9-й хвилині Віктор Воробей просто на гросмейстерські паузі розібрався із голкіпером суперника і відновив рівні цифри на табло – 2:2. За хвилину до перерви досвідчений Сергій Піддубний підстеріг відскок після потужного удару партнера – 2:3.

Зі стартом другої тринадцятихвилинки футзалісти із Рівного пішли із п’ятим польовим і майже одразу Дмитро Перванчук зумів перехопити невдалу передачу суперників та відновив паритет – 3:3. На 19-й хвилині знову Сергій Піддубний продемонстрував своє футзальне вміння – підстеріг слабку передачу лучан та реалізував вихід віч-на-віч із Юрієм Уманцем – 3:4. За дві хвилини класична атаку вдалася гостям – Вадим Жак розібрався із декількома суперниками, стягнув їх на себе та вивів Сергій Щубана на порожні ворота – 3:5. Черговий досвід продемонстрував Альберт Шахов – владо замкнувши простріл із кутового скоротив відставання до мінімуму – 4:5. За дві хвилини до завершення рівненчанам вдалося дві філігранні атаки у котрих Сергій Піддубний оформив хет-трик, а Вадим Швець, здавалося, забезпечив солідний гандикап – 4:7. Однак фортуна цього дня була дещо проти такого розвитку подій – протягом 26-ї хвилини двічі Віктор Воробей та Ярослав Комзюк у ефектних підкатах таки зуміли вирвати бодай нічию – 7:7 . Видовищний, захоплюючий та напружений поєдинок, навіть табло дало збій, чим таки допомогло лучанам. Але симпатична рівненська футзальна команда ще матиме матч другого кола – можливо Фортуна «віддасть» свій грішок? Час покаже.