1/8

Кубок АМФВ, Центральний майданчик
7: 6

Трофімчук Р./Кузнєцов Д.

Майбутні суперники по Першій лізі чемпіонату Волині почали з пристрілки, а перший же хороший момент у матчі реалізував бомбардир лучан Богдан Гринчук, який здорово розібрався під час «рандеву» з голкіпером суперників. Блискавична зав’язка гри продовжилась, і після автоголу Юрія Сосницького на табло горіли «одиниці». Як виявилося, ненадовго – перша ж атака номінальних господарів майданчика у відповідь завершилась влучним ударом Миколи Музики. У середині тайму успіх «Неріса» закріпив Назар Романюк, який замкнув стійку. Утім, перший тайм так просто не закінчився. Спочатку «авангардівці» «проспали» на власній половині майданчика капітана «Шахтаря» Максима Обертаса, який реалізував «побачення» з Олександром Кунаковим. А під кінець тайму голкіпера «авангардівців», який декілька разів виручав команду, так само холоднокровно переграв Валентин Чопанюк, тож на перерву обидва колективи пішли з бойовими 3:3 на табло.

Другий тайм вражав не зовсім логічним розвитком подій на терафлексі «Арени Спорт». Активнішими були якраз гравці у зеленій формі, однак доки каркас воріт «Неріса» тріщав, а голкіпер крутився, як та білка, забивали якраз номінальні господарі, а саме Микола Музика та Богдан Гринчук. «Шахтарі» пішли грати у п’ять польових, і отримали ще два – від Сергія Бирука та того ж Гринчука. За рахунку 7:3 доля матчу здавалась вирішеною, однак два швидкі голи Юрія Кошельницького та Івана Жуковського залишили гостей у грі. Валентин Чопанюк не зміг скоротити відставання свого колективу до мінімуму з дабл-пенальті, однак з таким завданням впорався Роман Романюк. Утім, всьоме розписатися у воротах луцьких суперників гравці «ТТІ Шахтаря» так і не змогли, а «Неріс» після нервової кінцівки усе ж виходить до чвертьфіналу Кубка АМФВ.