1/8

Кубок АМФВ, Центральний майданчик
6: 2

Трофімчук Р./Кузнєцов Д.

Протягом левової частки першого тайму гра була не зовсім яскравою. «Екшн» розпочався ближче до перерви, коли суперники менш ніж за хвилину часу обмінялися голами «хлібороба» Назара Лича та «юного» Андрія Гузоватого. Наприкінці тайму Лич зробив «дубль», однак виграти першу половину гри «червоно-жовтим» не судилося – проти такого розвитку подій був голкіпер «Юності» Іван Присяжнюк, який потужним та ідеально точним ударом реалізував штрафний – 2:2.

Справжнє «царство стандартних положень» підопічні Сергія Вишневського показали після перерви. Спочатку штрафний з близької відстані класним ударом у «дев’ятку» забив Павло Ліщук. А уже зовсім скоро ще один скальп із суперника реалізованим стандартом з центра майданчика зняв невгамовний воротар-бомбардир номінальних господарів Іван Присяжнюк. Між цими взяттями воріт ще один «дубль» з гри оформив Андрій Гузоватий. До кінця гри оговтатися від такого удару «хлібороби» не змогли, а Назар Лич ще й трохи зіпсував статистику автоголом незадовго до фінальної сирени, яка зафіксувала упевнені 6:2 на користь «Юності».