2: 4

Онищук Ю./Тучкевич А.

З перших хвилин господарі почали контролювати хід поєдинку і вже на першій хвилині провели чудову атаку за участі Олександра Антонюка. Після чого слід відзначити чудовий прохід Андрія Главацького і його гарматний постріл, але надійно зіграв воротар гостей. На кожному клаптику поля було багато боротьби, але на п’ятій хвилині чітко фут зальну комбінацію в один дотик розіграли : Ігор Заболотний, Олексій Чабан завершив Тарас Кабанов. Ще через дві хвилини гості подвоїли рахунок : після розіграшу кутового Олексій Чабан зробив простріл та Андрій Главацький зрізав м’яч у власні ворота. Під завісу першого тайму Ігор Мосурець скорочує рахунок у матчі 1:2 , з яким команди пішли на відпочинок.

На початку другої половини команда господарів всіма силами йде вперед і проводить декілька небезпечних атак, однак «Володимирівка» теж не спить, зловивши своїх опонентів на контратаці Андрій Шевчук збільшує гандикап своєї команди у два м’ячі. Всередині другого тайму все той же Андрій Шевчук віддає прекрасну передачу на Ігора Заболотного який в один дотик з гострого кута вразив в ворота. Гіркоту поразки скрасив гол Руслана Кротача, який і поставив остаточний результат матчу 2:4.