7: 1

Онищук Ю./Тучкевич В.

З перших хвилин «Метеор» захопив ініціативу, перший небезпечний удар по воротах  суперника провів Андрій Здіховський, однак пробив по центру воріт де на м’яч чекав голкіпер гостей.  На восьмій хвилині матчу гравці «Ярду» виводять один на один з воротарем Генадія Боровського , якому не вдається влучно пробити. Після чого команди  проводять ще декілька небезпечних атак, однак «шкіряний» не хотів залітати у сітку воріт, перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

Другий тайм був більш цікавий в плані голів, першими відкрили рахунок господарі поля, влучним ударом відзначився Андрій Здіховський. Команда «Ярд» намагається відігратись наносивши удар за ударом по воротах суперника, але м’яч влучав то в стійку воріт, то проходив поруч зі стійкою. На сімнадцятій хвилині чудовий пас з центру поля робить Василь Грабовецький своєму напарнику по команді Віктору Токарчуку, який легко забиває і робить рахунок 2:0. Після другого м’яча  команду «прорвало» і вони почали забивати гол за голом, на вісімнадцятій хвилині  Василь Грабовецький, за ним дубль робить Віктор Токарчук, двадцять перша  Василь Єфимчук, гол «красень» і дубль у матчі з кутового від Василя Грабовецького, за ним ще один гол від Федорчука Андрія і на табло вже 7:0. Генадій Боровський наприкінці матчу все ж таки забиває гол «престижу», після чого лунає фінальний свисток і команда «Метеор» святкую впевнену перемогу 7:1.