1: 5
0

Трофімчук Р./Тучкевич В.

З перших хвилин КС «Ветеран» захопили ініціативу і першими наносять небезпечний удар, який парирував воротар господарів Сергій Подопригора. Відразу після небезпеки біля своїх воріт гравці «Володимирівки» проводять кілька атак у відповідь, але теж безрезультатно. Була відчутна напруженість поєдинку і обидві команди робили багато фолів. І все ж таки на десятій хвилині матчу Віктор Воробей виводить свою команду вперед 0:1, а згодом  його товариш по команді Олег Юрчук подвоює рахунок і збільшує перевагу під кінець першого тайму.

На початку другого тайму той же Олег Юрчук забиває свій другий м’яч і робить дубль у матчі, на табло вже 0:3. Після цього гравці команди «Володимирівка» активізувались і на шістнадцятій хвилині скорочують рахунок 1:3, відзначився у господарів поля Ігор Заболотний. Чудовий удар зі штрафного Дмитра Перванчука на сімнадцятій хвилині і потужний удар з далекої відстані Сергія Чемериса збільшують перевагу до чотирьох м’ячів. В кінці поєдинку у господарів почали здавати «нерви» в результаті чого вони отримали два попередження від арбітра зустрічі. Гості вміло гасили атаки і довели матч до логічного завершення, 1:5 впевнена перемога КС «Ветеран».