2: 7

Трофімчук Р./Тучкевич В.

Перший тайм команди грали обережно, придивлюючись одна до одної. Першими мали змогу відзначитись господарі майданчика, однак впевнена гра голкіпера гостей не дає м’ячу  перетнути лінію воріт. І все ж таки першими забиває команда «метеор», на п’ятій хвилині матчу Андрій Франчук виводить свою команду вперед 0:1. Однак довго радіти гостям поєдинку господарі не дали і влучним ударом зрівнює рахунок Юрій Мартинюк 1:1. Після чого обмінявшись декільками атаками команди йдуть на відпочинок, перший тайм 1:1.

Другий тайм був протилежний першому  команди почали грати у «відкритий» фут зал і це відобразилось у забитих голах. Павло Плісак на початку другого тайму забиває красивий гол у ворота господарів, за ним продовжують «закидати» м’ячі у сітку воріт Василь Грабовецький, Дмитро Дригульський і рахунок на табло 1:4. На двадцять першій хвилині Андрій Главацький з команди «Зимне» скорочує рахунок 2:4 і дарує надію для своєї команди на позитивний результат, однак нестримні гравці Роман Столярчук і Віктор Токурчук, який під кінець кінець поєдинку робить дубль, не залишають шансів для господарів майданчику. Гравці команди «Метеор» святкують вдалу гру і перемогу над суперником 2:7.