4: 5

Нерубайло Д./Тучкевич В.

Цей матч порадував глядачів кількістю забитих голів та запеклою боротьбою двох команд. Отже першими на п’ятій хвилині матчу відкривають рахунок «Комфорт-Сервіс», забиває Володимир Валявка. Далі команда «Ярд» буде грати в ролі наздоганяючи, і вже на тій самій п’ятій хвилині зрівнює рахунок Олександр Єфімчук Гостей матчу на сьомій хвилині виводить вперед Вадим Швець, а на десятій зробивши «дубль» у матчі забиває Володимир Валявка зробивши рахунок 1:3. У господарів поля у першому таймі відквитали по одному м’ячі Ярослав Ярош та Вячеслав Ливак, а у гостей відзначився Віктор Піддубний. Перший тайм закінчився з рахунком 3:4.

Другий тайм був менш забивний, на дев’ятнадцятій хвилині Ярослав Ярош робить «дубль» у матчі і зрівнює рахунок 4:4, але довго гості матчу не дали радіти господарям поля і на тій самій хвилині Віктор Піддубний забиває переможний гол. 4:5 на користь команди «Комфорт-Сервіс».