5: 3

Трофімчук Р./Бугайчук Н.

З великою зацікавленістю очікували на поєдинок двох команд глядачі на «Арені Спорт». Навіть молоді гравці Фк «Рубіж» Любомль з широко відкритими очима спостерігали за матчем двох амбітних колективів, а дивитися було дійсно на що. Вже в першій атаці «радивилівці» відкрили рахунок, коли відзначився Олександр Горбачевський , далі більше… 4хв Василь Єфімчук 2-0. Стартовий шок від такого початку матчу був помітний на обличчях гравців «Joma Луцьк», заміна голкіпера і вихід Євгена Малюгіна на поле дещо заспокоїв ситуацію, чи то гравці «молочної» команди після 2 швидких голів збавили оберти. Гра вирівнялася і до гольових моментів справа доходила рідко. «Joma» надіялася на потужні дальні удари Володимира Криська, раз по раз виводячи його на ударні позиції, але результату вони не принесли. Хороший момент не реалізував Дмитро Мельник який не переграв голкіпера «Радивилів молоко» Максима Мєдвєдєва при виході один в один. Господарі зрозумівши, що розслаблятися ще рано почав збільшувати темп гри, Юрій Генюк міг створити шедевр, побачивши вихід голкіпера далеко з воріт наважився на удар з своєю половини, трохи не вистачило точності. Проте сумувати довго не прийшлося, адже Микола Селітрінніков забив і зробив рахунок 3-0. Наприкінці тайму роль лідера на себе взяв Іван Редько спочатку забивши сам, потім вдало віддавши передачу партнеру по команді який не зміг реалізувати 100% момент, а вкінці був шанс скорити відрив до мінімуму, проте не реалізував дабл-пенальті.

Другий тайм «Джома» продовжила натиск на ворота суперників, де після низки моментів повинен був відзначатися Костянтин Баранович. Але згодом Олександр Тимощук все таки забив  3-2. Стало набагато цікавіше і нерв гри збільшився і це відчувалося навіть на трибунах. «Joma» окрилена успіхом побігла в атаку забувши про оборону і одна з нечисленних контратак закінчилася голом у виконанні Максима Якимова який згодом оформив і дубль. Гол на останніх хвилинах матчу Олександра Тимощука  лише підсолодив гіркоту поразки.