3: 2

Онищук Ю./Тучкевич А.

Цим командам випала честь у другій лізі відкрити ювілейний фут зальний чемпіонат. З перших хвилин ініціативою заволоділи гості, і в середині першого тайму вони втілили свій успіх голом у виконанні Володимира Рибальченко. Довго не зволікаючи господарі швидко відігрались завдяки голу Володимира Крупніка, який зрівняв рахунок у матчі. У першій половині глядачі так і не побачили більше забитих голів.

А ось другий тайм видався досить таки цікавим. Вже на початку другої половини хлопці з «цукрового» вийшли вперед завдяки голу Юрія Вихованця, і після цього почалося саме цікаве. Довго не відкладаючи гості почали грати з п’ятим, і чудово розігруючи на дев’ятнадцятій хвилині швидкий Олег Кодлубай встановлює рівновагу у матчі. За хвилину до кінця гравець «Сахарадо» Андрій Хомич був вилучений арбітром зустрічі. А кульмінація стала на останній хвилині матчу, коли гра з п’ятим зіграли злий жарт проти «топільчан», прийнявши м’яч Роман Кузава відправив «шкіряного» у ворота і встановив остаточний результат матчу 3:2.