4: 2

Онищук Ю./Тучкевич А.

З перших секунд команди зробили перестрілку, більш вдало виконав свій удар Михайло Соколян і вивів «шахтарів» вперед. У середині першого тайму рахунок було зрівняно, після блискавичного удару Олександра Потурая. Більше голів в першому таймі глядачі не побачили і за рахунку 1:1 команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі була більш результативна. Вже на першій хвилині чудовий сольний прохід виконав Максим Обертас та відправив «селект» в ворота, а ще через три хвилини він робить дубль і збільшує перевагу нововолинців у два м’ячі. Блискавичним ударом Юрій Кошилинський робить рахунок 4:1. На останній хвилині матчу гіркоту поразки підсолодив Олександр Потурай забивши свій другий м’яч, і поставивши остаточний рахунок у матчі 4:2.