3: 0

Онищук Ю./Тучкевич А.

Гру обидва колективи розпочали обережно, придивляючись одна до одної. Гарно по фут зальному кожна з команд свої атаки розігрували до вірного, але на останньому рубежі чітко діяли голкіпери. Перший тайм так і закінчився сухою нічиєю.

У другій половині команди сповідували той самий фут зал, що і у першому. Перший гол глядачі побачили на п’ятнадцятій хвилині, коли гарну атаку завершив Тарлан Гаджиєв. Господарі не зупинились на досягнутому і всередині другої половини тайму все той же нестримний Тарлан Гаджиєв збільшує перевагу 2:0. Остаточну крапку у матчі поставив юний талант Роман Козак, який загнав «шкіряного» у ворота, та зробив остаточний рахунок матчу 3:0. Чудовий старт для команди «Стелла», та впевнена суха перемога.