1/4

Кубок Прогресу, Центральний майданчик
6: 8

Трофімчук Р./Кунаков О.

Поєдинок розпочався якнайвдаліше для «Пік-Буда». Не минуло й двох хвилин від початку зустрічі, як «будівельники» вже двічі розписалися у воротах Андрія Ткачука – спочатку Вадим Корень виявився самим спритним у карному майданчику «гостей», а слідом за ним Дмитро Лисенко завершив швидкий контрвипад. Але розвинути успіх не вийшло і гравцям FC «Respect» поступово вдалося прибрати ініціативу до своїх рук, в першу чергу завдяки наполегливості невгамовного Віктора Суща. У середині тайму Віктор сквитав один гол пострілом зі штрафного, а в кінцівці першої половини Павло Семенюк відновив паритет. По перерві перевага «поважних» стала цілковитою за рахунок запропонованої швидкості, підтримувати яку досвідчені, але вікові гравці «Пік-Буду» не могли. Досить швидко це знайшло своє втілення на табло. У середині тайму FC «Respect» вів у рахунку вже 6:2, а «господарі» залишились без голкіпера Олександа Антипенка, що був вилучений за фол останньої надії. Втім, «Пік-Буд» не збирався здаватися, а вперто шукав щастя біля чужих воріт і їм майже вдалося – три м’ячі протягом чотирьох хвилин від Дмитра Лисенка повернули інтригу, але Павло Семенюк і Віктор Сущ наприкінці зустрічі закріпили перевагу своєї команди, що дозволило FC «Respect» уникнути зайвих нервувань і стати першим півфіналістом Кубку Прогресу.