3: 0

Нерубайло Д./Тучкевич В.

Перший тайм розпочався досить жваво, з перших хвилин команди обмінялися ударами. І вже на третій хвилині гравець команди «КС-Ветеран» Олег Юрчук виводить свою команду вперед. Команда «ДжеРост» намагається відігратись всіма силами пішла вперед проводячи чудові атаки з потужними ударами по воротах, але м’яч так і не перетнув лінію рамки воріт. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0.

У другому таймі на шістнадцятій хвилині забиває Дмитро Перванчук і збільшує відставання своєї команди до двох м’ячів, а за ним  на вісімнадцятій хвилині його колега по команді Сергій Чемерис забиває третій гол і на табло вже рахунок 3:0. Під завісу матчу господарі мали ще декілька «стовідсоткових» моментів збільшити рахунок у матчі, однак чудова гра голкіпера гостей Ігора Вінцюка не дає змоги цього зробити. Матч так і закінчився з рахунком 3:0, «КС-Ветеран» святкує впевнену перемогу.