3: 2

Джафарова О./Корпош Р.

Мабуть несподівано для всіх у трійці лідерів Четвертої після двох турів присутні молоді вихованці Віталія Герасимчука. А от останнє місце у турнірці минулорічного абсолютного чемпіона Шостої ліги, відверто дивує. Однак, і на полі бувають дивні речі. Наприклад увесь перший тайм «горохівчани» бігли в атаки, били по воротах, обстрілювали каркас воріт Сергія Чернявського, а рахунок відкрили «вестсайдівці». Грамотна контратака і Олег Собковський точно пробив на 11-й хвилині матчу – 1:0 на перерву.

Зі стартом другого тайму штурм воріт суперника продовжився і приніс свої плоди – Дмитро Баб’юк влучив точно у дев’ятку – 1:1. На 16 хвилині кутовий біля воріт «West Side» і за словами тренера «із Горохова було видно де треба було стояти при розіграші»! На ділі ж Максим Хвищук таки добіг у задану точку, але примудрився потрапити одразу у дві штанги, та кулястий по зрадницьки вискочив у поле… Пророцтво тренера справдилося за декілька секунд – Максим дальнім пострілом влучив у ногу захиснику, після чого шкіряний елегантно змінив траєкторію у інший кут… вкотре до голкіпера претензій не було, на відміну від захисту – 2:1. На 23—й хвилині Назар Зіняк зрівняв рахунок у матчі – 2:2, але ще залишалося три хвилини… Неозброєним оком видна робота тренера Віталія Герасимчука і величезне бажання кожного гравця забити омріяний гол… Проте хлопцям ще доведеться це пережити, набратися холоднокровності та інколи грати просто: просто віддати пас, просто прострілити або вчасно позбутися м’яча. Проте бажання гравців цього вечора перевернуло хід логічних подій до заслуженої нічиєї. За 32 секунди до кінця у «СК Горохова» пройшла, здавалося простенька закидушка у чужий карний майданчик. Однак молодий Дмитро Баб’юк зумів м’яч прийняти і смачно пробити у дальній кут воріт – 3:2 перемога зелених!