3: 2

Джафарова О./Тучкевич А.

Українські «хорвати» вже привчили вболівальників до своїх перемог, і вже в середині першого тайму Олександр Карпік робить рахунок 0:1. Після прикрого програшу у першому турі, досвідчений Андрій Сасовський «погнав» рожищенський клуб вперед, і це дало результат : господарі здобувають штрафний, який влучно пробив Олександр Коровіцький, і встановив рівновагу у матчі. Наприкінці першого тайму підопічні Сергія Магери пішли у активний пресинг, відібравши м’яч, послідувала передача на Петра Пашинського, який влучним пострілом з гострого кута забиває «шкіряного» у ворота, і робить рахунок 1:2, з яким команди пішли на відпочинок.

Друга половина була за господарями майданчика, які на початку забили курйозний гол : коли у гравця гостей м’яч зрізався і потрапив у поперечину, воротар зреагував і відбив «кулястого» у штангу, а на добиванні зіграв Олександр Коровіцький, я кий встановив паритет у матчі. Команда на досягнутому не зупинилась, все той же швидкий та нестримний голеадор Олександр Коровіцький наприкінці матчу оформляє «хет-трик» і приносить своїй команді перемогу. Ось так «топільчани» зупинили переможну ходу горохівського клубу, але після двох турів у команд по три пункти.