7: 3

Джафарова О./Тучкевич А.

З перших секунд матчу було видно, як господарі майданчику взяли ініціативу, і вже на другій хвилині влучним пострілом зі штрафного Олександр Тарнавський виводить свою команду вперед. А сьома хвилина закріпила перевагу «Стелли», на якій дублем відзначився Олександр Совсімов, і на табло 3:0. Гості активніше почали зустрічати на чужій половині майданчика своїх опонентів, і це дало позитивний результат, коли Павло Кузьмін забиває «селект» і дає надію на «камбек», але молодий талант Роман Козак після сольного проходу знову робить гандикап у три м’ячі. Наприкінці тайму чудову атаку замикає Юрій Онищук, який скорочує рахунок, але гравець «чорних» Віктор Мойсіюк забиває, і з рахунком 5:2 команди пішли на відпочинок.

У другій половині «богатир» команди «Гори Богів» Павло Кузьмін робить дубль у матчі рахунок на табло 5:3, але цей був останнім для гостей, далі забивали лише господарі, і робили це на останній хвилині матчу : спочатку Тарлан Гаджиєв віддав на пусті Віталію Міщуку, а з сиреною Володимир Горохоль ставить остаточний рахунок матчу 7:3. Після другого туру «Стелла» має у своєму активі шість пунктів, а «Олімпу» потрібно набирати бали у наступних матчах.