2: 8

Джафарова О./Кузніцов Д.

З початку гри було таке відчуття, ніби гравці «Агромата» протягом двох тижнів без ігор «зголодніли» до футзалу – настільки легко виглядали номінальні гості протистояння. Для першого забитого м’яча «салатовим» знадобилося трохи менше п’яти хвилин: Юрій Бояр після декількох нереалізованих моментів усе ж відправив «кулястого» у кут воріт повз голкіпера «Фіміаму» Володимира Лимара. «Червоні» дуже старалися цього вечора, однак захист суперників та воротар Олександр Шпарук не давали їм жодних шансів. Натомість, заведені «агроматівці» додали ще два голи від Бояра та Богдана Веремка та не зупинились навіть за сім секунд до сирени на перерву, розігнавши блискавичну атаку, після якої своє прізвище у протокол записав Павло Адамський – 0:4.

«Фіміам» у другому таймі пішов відігруватися і досить швидко «розмочив» рахунок на табло після того, як відзначився Ігор Мельничук. Утім, це ще більше «завело» суперників, які швиденько відновили перевагу в чотири м’ячі за допомогою точного удару Вадима Семеновича. Відчувши «запах крові», за справу знову взялися бомбардири «Агромата» Юрій Бояр та Павло Адамський, які до кінця зустрічі оформили «каре» та дубль відповідно. Гол Олександра Терещука лише підсолодив гіркоту поразки для «Фіміаму», для якого попри непогану гру усе поки що складається не так вдало, як у кваліфікації чемпіонату Волині та Кубку АМФВ (де команда уже стала півфіналістом турніру). «Агромат», навпаки, провів солідний початок сезону та у 2018-й рік входить у якості лідера свого дивізіону.