1: 1

Джафарова О./Кузніцов Д.

Цей поєдинок розпочався трохи раніше за призначений час, і уже на перших секундах гра почала «наздоганяти графік»: Михайло Соколян з «Шахтаря» «перевищив повноваження» у позиційній боротьбі та випадково розбив носа опоненту, за що й отримав швидке попередження від арбітра. Підопічні Сергія Вишневського за кров помстились на третій хвилині зустрічі, коли Андрій Ліщишин реалізував контратаку власної команди та відкрив рахунок у поєдинку. Як до перерви, так і після неї, «Юність» грала по результату, а Іван Присяжнюк робив дива у власній рамці, іноді відбиваючи й по два удари за секунду.

Утім, навіть 12-й номер номінально гостьової команди був безсилим, коли Віктор Адамчук після чергової хвилі атак «Шахтаря» уже з карної зони розстрілював ворота «Юності». До кінця гри було ще дев’ять хвилин, а під завершення поєдинку, обидва колективи влаштували справжнє шоу на зустрічних курсах. Утім, головними героями зустрічі справедливо стали воротарі, які дивом уберегли свої колективи від пропущених голів. 1:1 – бойовий «мир» рівних опонентів.