2: 5

Нерубайло Д./Тучкевич В.

Команді «ДжеРост» вкрай необхідно було набирати залікові бали у цій грі, але вкотре команда «Володимирівка» доказує свій статус лідера. Отже, з перших хвилин гості поля взяли ініціативу в свої руки і провели декілька небезпечних атак, в свою чергу господарі майданчику намагались грати на контратаках. Хвиля атак від «Володимирівки» приносить результат і вже на шостій хвилині Михайло Сомик прицільним ударом відкриває рахунок, а його колега по команді Ігор Заболотний на восьмій хвилині забиває другий м’яч і на табло вже 0:2. З таким рахунком команди пішли на відпочинок.

Другий тайм розпочався з обміну ударами обох команд, і на шістнадцятій хвилині один з таких ударів для «Володимирівки» стає результативним, Тарас Кабанов робить рахунок 0:3. Прикрий момент для господарів майданчику на дев’ятнадцятій хвилині, Анатолій Блоха після прострілу гостей зрізує м’яч у власні ворота 0:4. Вдало на добиванні грає гравець «ДжеРост» Ігор Тетеренко на двадцятій хвилині і скорочує рахунок 1:4. Далі знову авто гол від господарів майданчику, після вільного удару Іван Козел зрізує м’яч у власні ворота 1:5. На останній хвилині, той же Іван Козел потужним ударом по воротах відквитав ще один м’яч 2:5. Матч так і закінчився, «Володимирівка» набирає ще три очки у власний актив, і закріплюється у трійці лідерів турнірної таблиці.