4: 8

Нерубайло Д./Тучкевич В.

У цьому поєдинку зустрілись два колектива з верхньої частини турнірної таблиці, ця гра була за «шість» очок. Матч видався результативним, обидві команди грали у відкритий футзал. Перші відкрили рахунок гості , на другій хвилині відзначився Віктор Піддубний. Гарним голом під поперечину на сьомій хвилині зрівнює рахунок Василь Єфімчук 1:1. Далі у першому таймі відзначились у гостей Вадим Швець і «дубль» від Сергія Піддубного, а у господарів майданчику Андрій Франчук, перший тайм закінчився з рахунком 2:4.

У другому таймі на п’ятнадцятій хвилині Андрій Здіховський скорочує рахунок до одного м’яча і дарує своїй команді надію на позитивний результат, однак нестримний Сергій Піддубний робить «хет-трик» у матчі і збільшує відставання до двох м’ячів, а за ним Володимир Валявка зі штрафного на двадцять другій хвилині і потужним ударом на двадцять четвертій робить «дубль» у матчі і на табло вже 3:7. Далі «Метеор» спромігся ще на один гол на двадцять п’ятій хвилині забиває Роман Столярчук. А крапку у матчі поставив Олег Костюк на останній хвилині матчу, зробивши рахунок 4:8. «Комфорт-Сервіс» святкує вдалу гру та потрібну їм перемогу.