1: 2

Онищук Ю./Кунаков О.

Гравці «Надії» за годину до поєдинку в чемпіонаті провели кубкову зустріч проти «Волиньагротеха» і, вочевидь, не були готові зіграти на сто відсотків своїх можливостей. «ЛСТМ» також не поспішав форсувати події, розуміючи, що суперник в нього сьогодні вкрай небезпечний, навіть на фоні втоми. Тому до середини першого тайму гра була «академічна» і не вельми цікава. А ось ближче до перерви команди нарешті почали вмикати оберти і створювати проблеми захисту суперників. Розпочали хіт-парад гольових моментів лучани, коли вивели сам на сам з Ігорем Пундою Тараса Кабанова. Той зумів обіграти голкіпера, але м'яч, пущений у ворота з гострого кута влучив у дальню стійку. «Надія» у відповідь провела серію гострих атак і нарешті партнери знайшли точним пасом Владислава Мазура, який з не самої зручної позиції вколотив м'яч під поперечку. «ЛСТМ» мав стовідсоткову нагоду одразу зрівняти рахунок, але Андрій Кодлубай замикаючи прострільну передачу з метра влучив в Ігоря Пунду. Підібравши м'яч хорівці організували швидку контратаку, яку завершував Владислав Мазур – куля з гучним ляском врізалася у хрестовину. І під завісу тайму все той же Мазур мав подвоювати рахунок, але на лінії воріт вчасно опинився хтось із захисників.

Друга половина гри пройшла за схожим сценарієм. Хвилин за 5-7 до кінця гравці «ЛСТМ» додали обертів і пішли ва-банк. Чудову нагоду не реалізував Тарас Кабанов, коли з трьох метрів відправив вище воріт м'яч, відбитий Ігорем Пундою перед собою. Покарання було миттєвим – Олександр Ярмощук не дуже вдало парирував удар когось з суперників і Петро Шелест першим встиг до м'яча, що котився по лінії воріт. Лучани продовжили штурм і на останній хвилині Дмитро Горщарук нарешті пробив кіпера гостей. Але це сталося надто пізно для того, щоб врятувати хоча б нічию. «Надія» набирає три очки і закріплюється на другій сходинці у турнірній таблиці.