2: 3

Васько К./Тучкевич А.

Незважаючи, що господарі майданчику грають другу гру за вікенд, яку першу з них прикро поступились у кубковому протистоянні хорівській «Надії», сильний настрій на гру та велике бажання обіграти опонентів, можна було прочитати в очах у кожного гравця «Волиньагротеху», бо в разі перемоги вони б догнали у «регулярці» хорівській колектив. Вже з перших секунд «агротехи» взялись за справи, чудові атаки команди, але «шкіряний» вперто не летів в ворота. Чудові нагоди відкрити рахунок мав Роман Кузьмич, коли не вразив пусті ворота, а у другому епізоді після удару Романа, з пустих виніс Ігор Заболотний. Як кажуть у футзальному  народі : «Не забиваєш ти-забивають тобі», так і сталось, коли на шостій хвилині, дійсно по футзальному Владислав Панькевич пробив з носка, «кулястий» від поперечини попадає в штангу і «ГОЛ!». Вже за хвилину швидкий Андрій Пушкарчук після бездоганного виконання штрафного відновлює рівновагу у матчі 1:1, з таким рахунком команди і пішли на відпочинок.

У другій половині матчу колективи почали грати обережно, багато боротьби і лише удари з дальніх дистанцій. Але у середині другої половини матчу, два швидких голи від Максима Ядловського та Антона Дригульського, і на табло 1:3. Після пропущених, господарі відразу кинулись відігруватись, граючи у п’ять польових, і це лише на останній хвилині дало результат, після влучного пострілу Ігора Блажиєвського на табло мінімальна перевага «камазівців». Врятувати матч і отримати хоча б один пункт у свій доробок «агротехи» так і не змогли. Мінімальна перемога «Камаз-Агро», які після гри замикають трійку лідерів чемпіонату.