2: 4

Васько К./Тучкевич А.

У цьому поєдинку зійшлись лідери, адже два колективи, ще не втрачали залікових пунктів у цьому чемпіонаті. На кожній секунді першого тайму було видно, що обидві команди хочуть одноосібно очолити турнірну таблицю. Багато боротьби на кожному клаптику майданчика, і лише раз-по-раз удари по воротах. Лише за хвилину до кінця першої половини зустрічі біля чужих воріт своє щастя знайшов Дмитро Кисляк, який все таки пробив голкіпера «Стелли», і вивів господарів вперед 1:0, за такого рахунку команди пішли на відпочинок.

Після бурного обговорювання між собою в перерві гравці «Стелли» з перших секунд почали навалу на ворота господарів. Як завжди свої лідерські якості проявив Тарлан Гаджиєв, який оформивши дубль виводить свою команду вперед. Ще більший гандикап наприкінці матчу зробив Олександр Правов 1:3. Господарі після пропущеного пішли у вабанк, і почали грати з п’ятим польовим. На останній хвилині матчу це дало результат, команда заробила шестиметровий удар, і Андрій Коваценко не схибив, скоротивши рахунок до мінімуму. Але останнє слово у протистоянні було за Русланом Ткачуком, який поставив жирну крапку у поєдинку 2:4. Тепер лише одна команда не втратила жодного залікового балу у другій лізі, і це «Стелла»!