3: 7

Васько К./Кузнєцов Д.

На цей поєдинок краще налаштувалися хлопці у зеленій формі, які у випадку перемоги обходили луцьких суперників у турнірній таблиці Першої ліги. Голи Максима Обертаса та Юрія Кошелинського у дебюті гри стали справжнім холодним душем (а насправді – результатом невимушених помилок у захисті) для «Агромата». «Шахтарі» продовжували з блискавичними швидкостями носитися по майданчику «Арени-Спорт», і на 5-й хвилині Роман Соловко реалізував їх вихід «три у два» - 0:3. Господарі матчу, щоправда, швиденько один гол відквитали – Артем Пашківський класно «поклав корпус» на добиванні після розіграшу кутового. Утім, ще один гол Юрія Кошелинського, який зненацька (а може й випадково) замість прострілу пробив у ворота майже з нульового кута, повів команди на перерву за розгромного рахунку – 1:4.

У другому таймі переламати хід гри «агроматівцям» так і не вдалося. Гравці «ТТІ Шахтаря» грамотно захищалися, «читаючи» усі задумки суперників, та й не забували при цьому проводити регулярний «арт-обстріл» воріт Олександра Лещука. Один із таких пострілів у виконанні Михайла Соколяна після розіграшу кутового досяг мети, однак у схожому стилі йому швидко відповів Юрій Бояр, який також влучив дальнім ударом точно у кут воріт – 2:5. До кінця гри «зелені» зусиллями Андрія Кобетяка реалізували ще один «корнер», швиденько пропустили після спроби награти п’ять польових від Аретма Пашківського та поставили смачну крапку в матчі голом Валентина Чопанюка. 3:7 – видовищна перемога «ТТІ Шахтаря» виводить саме цю команду на лідерську позицію третього за силою дивізіону волинського футзалу.