3: 3

Трофімчук Р./Бугайчук Н.

Дуель двох команд з історією виступів на футзальних майданчиках області. Матч розпочався без розкачки, гравці обох команд одразу взялися атакувати і забивати, обмінявшись голами Михайло Бачинський та Мосійчук Богдан. «Вестсайдівці» не зупинялися і загрожували воротам суперника, в одній з атак Роман Костюкевич реалізував свій момент. 2-1 і команди пішли відпочивати.

2 тайм очікувався з особливою цікавістю і питанням чи зможе «West Side» здобути першу перемогу у цьому сезоні? І 2 гол Михайла Бачинського в середині тайму здавалося б максимально наблизив команду до цього, але, але… Матч триває до фінальної сирени а час ще був, який Луцькі тепловики і використали на свою користь. Насівши на ворота Сергія Чернявського атаками, вдалося виправити ситуацію і рахунок на табло. Емоції завирували з більшою силою, а як по-іншому коли зустрічаються команди з таким багажем перемог і трофеїв. Здали нерви у Польового Станіслава який надто емоційно відреагував на рішення арбітра за що і був вилучений. Шанс для «West Side» перемогти, проте використати вони його не змогли.