3: 7

Трофімчук Р./Тучкевич А.

Господарі- єдиний колектив, який у регулярці ще не втрачав залікових балів, і у хлопців з «сахарного» був помітний великий запал у очах. Вже на третій хвилині поєдинку швидкий Василь Шишка виводить гостей вперед, але відразу Дмитро Ангельський зрівнює рахунок, і дає зрозуміти, що не все так просто. Пропущений гол, тільки придав гостям активності у їх діях, і після чудової комбінації Віталій Палюх влучним пострілом «знімає павутину» з девятки воріт, і знову «Сахарадо» попереду. На останній хвилині першої половини після прекрасного пострілу з дальної дистанції від Володимира Крупніка, м’яч знову опинився у сітці воріт господарів 1:3, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

Після бурного обговорення господарів у перерві, з перших секунд було видно, що вони налаштовані не тільки відігратись, але і вирвати перемогу, але відмінна гра голкіпера гостей Дмитра Роюка їм це заважала зробити. Все той же Володимир Крупнік повторює такий самий постріл як і у першому таймі, зробивши дубль у матчі, а згодом після сольного проходу Володимир Віддав на пусті Андрію Хомичу, який робить гандикап для своєї команди в чотири голи. Перевагу збільшив Роман Кузава, але відразу Олександр Совсімов влучним пострілом відквитав цей м’яч. Господарі майданчику почали грати у п’ять польових і цим скористався Василь Шишка, який після сольного проходу забиває свій дубль і робить рахунок 2:7. Гіркоту поразки підсолодив гол лідера «Стелли» Тарлана Гаджиєва, який встановив остаточний результат матчу 3:7. Потрібна перемога для «Сахарадо», і перші втрачені бали у «Стелли».