6: 1

Пилипчук В./Тучкевич В.

З перших секунд поєдинку глядачі побачили, що обидві команди будуть грати у відкритий футзал. Першим вдалось забити м’яч господарям майданчику, на п’ятій хвилині відзначився Андрій Главацький. «Зимне» наносить удар за ударом намагаючись з перших хвилин втекти в рахунку, але команда гостей зловивши на контратаці забиває гол і зрівнює рахунок у матчі, відзначився Анатолій Блоха. Під завісу першої половини зустрічі Олександр Антонюк відправляє «шкіряного» у сітку воріт суперника зробивши рахунок 2:1, з яким команди пішли на відпочинок.

Другий тайм проходив за сценарієм господарів майданчику. На шістнадцятій хвилині швидкий Леонід Єфремов робить гандикап для своєї команди у два м’ячі. Команда гостей намагається відігратись, але то стійка воріт, то надійна гра голкіпера не дають перетнути м’ячу лінію воріт. А тим часом команда «Зимне» не втрачає жодного моменту і забиває гол за голом : відзначаються Юрій Демус, який робить дубль у матчі та Руслан Кротач зробивши рахунок розгромним 6:1. Впевнена перемога команди «Зимне» дає шанс боротись за лідерство у турнірній таблиці.