8: 6

Пилипчук В./Тучкевич В.

У цьому протистоянні зійшлись команди з верхньої та нижньої частини турнірної таблиці. Матч видався щедрим на голи, а тому і дуже цікавим для глядачів. З перших хвилин господарі майданчику взяли ініціативу в свої ноги, і вже на четвертій хвилині Петро Назарук відкриває рахунок у матчі. Після голу, гравці «Володимирівки» ще більше зарядились забитим м’ячем і погнали вперед забиваючи «шкіряний» у сітку воріт ще чотири рази : дублем відзначився «зірка» команди Тарас Кабанов, чудовий гол у виконанні Андрія Шевчука та свій дубль оформляє Петро Назарук та встановлює рахунок 5:0, з яким команди пішли на відпочинок.

Здавалось, що усе у матчі уже було зрозуміло, однак гості з цим не погоджувались. Скориставшись розслабленістю господарів «ярдівцям» вдається розпочати власний відлік рахунку, на п’ятнадцятій хвилині гол забиває Генадій Боровський. Далі колективи обмінялись забитими м’ячами і на табло вже рахунок 6:2. На вісімнадцятій хвилині голеодор Тарас Кабанов забиває свій третій м’яч і робить «хет-трик» у матчі. Після пропущеного команду гостей, як то кажуть «прорвало». Вони почали забивати гол за голом : Ярослав Ярош робить дубль, а Сергій Шевчук забиває свій «хет-трик» і скорочує рахунок до мінімального 7:6. Команда гостей всіма силами намагалась взяти залікові бали у цьому матчі, але не вдалось. На останній хвилині жирну крапку у матчі поставив Ігор Заболотний - 8:6. Свої три не легкі бали здобуває «Володимирівка» і закріплюється у верхній частині турнірної таблиці.