1: 2

Трофімчук Р./Кунаков О.

Вілія – Динамо         1:2 (0:1)

Не зважаючи на невелику кількість забитих голів гра насправді була цікавою, по спортивному бойовою та непередбачуваною до останніх секунд. «Вілія» не стала закриватися у поєдинку проти одного з досі непереможних лідерів, а навпаки весело і азартно атакувала, причому робила це на досить високій швидкості, явно некомфортній для суперника. Для динамівців це стало сюрпризом і перших хвилин 5-7 вони приглядалися, чим ще можуть здивувати ці молоді зухвальці. А от в завершенні атак, млинівці діяли досить одноманітно, традиційно і прогнозовано намагаючись вивести на удар Сергія Вишневського. Тим не менше, ця нехитра тактика кілька разів спрацювала і Сергієві Видричу довелося добряче покрутитися у рамці. Правильно зрозумівши ці дзвіночки, «Динамо» заграло активніше і незадовго до перерви повело у рахунку – Богдан Понагайба потужно пробив після розіграшу аута і закритий своїми та чужими гравцями Назарій Романюк побачив м’яч лише у сітці. Богдан мав нагоду одразу розвинути цей успіх, вийшовши сам на сам із голкіпером суперників, але влучив м’ячем у стійку.

По перерві кількість пострілів Сергія Вишневського переросла у якість – його удар з рикошетом від спини захисника не залишив голкіперу «Динамо» жодних шансів врятувати свою команду. Проте Богдан Понагайба після слаломного проходу і пострілу у верхній кут знову виводить «синіх» вперед. «Вілія» відчайдушно намагалася врятувати хоча б нічию і у кінцівці поєдинку пішла відкрита гра на зустрічних курсах. Моментів вистачало. За хвилину до кінця матчу м’яч після чергового пострілу Сергія Вишневського влучив на лінії воріт у ... власного партнера, а у атаці-відповіді Назарій Романюк у карколомному стрибку перевів у поперечку удар нестримного у той день Богдана Понагайби. Втім, рахунок так і не змінився. «Динамо» продовжує переможну серію, а млинівці намагатимуться покращити своє турнірне становище у наступних матчах. З такою грою це їм цілком до снаги.