3: 3

Онищук Ю./Бугайчук Н.

Цікаво спостерігати в цьому сезоні за грою молодих хлопців з Прилуцького, які прогресують від гри до гри. От і цього разу для них був своєрідний екзамен у вигляді «ПІК БУДу», команда яка іде у верхній частині турнірної таблиці. Перші хвилини матчу розпочалися з атак обох команд, Іван Бандура почав обстрілювати ворота Олександра Антипенка з різних дистанцій, проте стартовий натиск результату не приніс, щодо «ПІК БУДу» гравці намагалися використовувати вільні зони в оборонних редутах «Шігірюму». Ближче до закінчення тайму гра суттєво не змінилася і обмін голами Вадима Мазурка та Івана Бандури сприймався як закономірність. Але нестримний «шігірюмівець» Іван Бандура наприкінці тайму вивів свою команду вперед, так і завершився 1 тайм цього матчу. В другому таймі картина гри не змінилась, не поступливість, боротьба і жага до перемоги панували на майданчику, проте втома давалася в знаки обом командам. Не задалася гра в головного бомбардира команди «ПІК БУД» Дмитра Лисенка, молодий гравець не зміг проявити свої найкращі якості. Коли все той же Бандура оформив хет-трик у матчі і зробив рахунок 3-1 за три хвилини до фінальної сирени, питання про переможця здавалося б знято… Але тут вийшов на перший план характер команди в біло-червоній формі, який вона демонструє по ходу всього сезону. Вадим Мазурок спочатку скоротив відставання у рахунку до одного пункт. Як тільки не намагався врятувати свою команду від 3 пропущеного голу Дмитро Петелько, проте з ударом Богдана Ковальчука за 30 секунд до кінця впоратися не зміг. Нестача досвіду Прилуцького колективу і характер «ПІК БУДу» сформував рахунок у матчі, нічия 3:3.