:
8

Хомич Анатолій, Борошук Олексій, Бас Назарій

Трофімчук Р./Тучкевич А.

Завершував футзальний уік-енд матч між колективами, яким вкрай були потрібні залікові бали. З перших секунд господарі захватили ініціативу і гол, який забив Сергій Примачок цьому доказ. Наприкінці першої половини Андрій Хомич подвоїв рахунок у зустрічі, і на табло 2:0 з яким команди пішли на відпочинок.

А ось друга половина зустрічі виявилась дуже красивою. Аж цілих десять хвилин йшли за сценарієм першого тайму і забивали лише хлопці з «сахарного» : спочатку Олександр Лукашевич робить рахунок 3:0, після гарної багатоходівки в один дотик відзначився молодий талант Віталій Палюх, а от Василь Шинка після свого забитого зробив рахунок розгромним 5:0. І тільки після цього колектив «Гори Богів» почав дійсно грати у футзал. Протягом 150 секунд вони зуміли відквитати три голи, відзначились : Юрій Онищук ударом у ближній кут, Михайло Брагінець та Павло Кузьмін. Але, щоб зробити комбек сил у гостей так і не вистачило. На останній хвилині поєдинку Михайло Зайчук поставив жирну крапку у цьому протистоянні, 6:3. Три залікові бали для «Сахарадо», які міцно закріпились в першій трійці.