3: 4

Джафарова О./Тучкевич В.

У цьому матчі зійшлися команди з середньої частини турнірної таблиці, да одразу було помітно рівність опонентів. Поєдинок розпочався з атак господарів майданчику, однак «Метеору» не вдається відкрити рахунок у матчі на відміну від гостей, на п’ятій хвилині забиває Валерій Березнюк і виводить свою команду вперед. «метеор» швидко реабілітувавшись забиває три м’ячі у відповідь, відзначились : Василь Єфімчук, Сергій Махно та Андрій Здіховський забивши красивий гол головою. Команді гостей вдається відквитати один м’яч на останній хвилині першого тайму, Ігор Грицик зменшує відставання до мінімального 3:2.

У другому таймі команди продемонстрували атакуючий футзал. Команда гостей зловивши опонента на контратаці зрівнює рахунок на вісімнадцятій хвилині, відзначився Віталій Лукянов. Команда «Метеор» всіма силами пішла вперед, намагаючись взяти три очки у грі, однак ризикнувши господарі майданчика поплатились, на останній хвилині матчу знову на контратаці і знову той же Віталій Лукянов забиває переможний гол зробивши «дубль» у матчі. Команда гостей «вириває» нелегку перемогу взявши такі потрібні три залікові бали.