2: 5

Онищук Ю./Бугайчук Н.

Гра одного з претендентів на медалі очікувалася, перемога «ПІК БУДУ» не залишала шансів іншим на бронзу. Проте іншої думки були «тепловики» які вже на першій хвилині вийшли вперед. Гра в «ПІК БУДУ» не клеїлася, шанси були лише поодинокі, що добавляло впевненості у власній грі супернику. В середині тайму Олександр Хижун зробив рахунок 2-0 і «Луцьктепло» заспокоїлося. Навіть маленької розслабленості вистачило «ПІК БУДУ», щоб перевернути все з ніг на голову, швидкі 2 голи Василя Лівака і Віктора Ковальчука дозволили зрівняти рахунок у матчі. Проте на перерву «Луцьктепло» все таки пішло ведучи в рахунку, завдяки зусиллям Богдана Мосійчука.

Помилки першого тайму вже не повторялася і розслабленості в діях гравців не наблюдалося. А вкінці ігрового часу вдалося збільшити рахунок ще двічі, Микола Мелещук відзначився голом, а Богдан Мосійчук оформив дубль. «ПІК БУД» не міг відповісти результативними діями в атаці, після нового року команда ніяк не може найти власну гру і зібратися в повному складі. В останньому турі Луцьктепло має всі шанси щоб зайняти місце бронзових медалей. Тепер чекаємо на 7 тур…