1: 5

Онищук Ю./Тучкевич А.

У цій зустрічі обидва колектива з перших секунд почали грати у відкритий футзал, і скориставшись помилкою при передачі Микола Наконечний не довго вагаючись пробив по футзальному  з носка, і не без допомоги стійки вивів гостей вперед. Всередині першої половини Олександр Маслічук подвоїв рахунок влучним пострілом зі штрафного. На десятій хвилині поєдинку Андрій Сасовський мав чудову можливість скоротити рахунок, але Микола Наконечний вибив «шкіряного» з пустих воріт, а в черговій атаці Андрій Кревський робить чудовий гандикап для гостей 0:3, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

Друга половина була дзеркальна першій. На старті тайму свій «дубль» оформив Олександр Маслічук підсікнувши «селект» через воротаря опонентів, але на досягнутому він не зупинився і ще через дві хвилини розібравшись у штрафній суперника робить «хет-трик», а на табло 0:5. Гіркоту поразки підсолодив гол з сиреною від голкіпера господарів Андрія Бльоха, який забив «кулястого» через весь майданчик, спіймавши суперника у грі з п’ятим польовим. Ця перемога «Олімпії» дала змогу закріпитись на третьому місці у турнірній таблиці.