2: 2

Орлов В./Тучкевич А.

У цьому поєдинку зустрілись колективи, які всіма силами з матчу в матч стараються піднятись у турнірній таблиці. З перших секунд було видно, що команди гратимуть в бережно захисний футзал, і чекатимуть свого моменту на контратаку. Багато боротьби на кожному клаптику майданчика і в результаті цього перший гол глядачі побачили на сьомій хвилині : гравець господарів Вадим Бабеляс виводить свою команду вперед, але на тій же хвилині бомбардир гостей Назарій Навроцький відновив рівновагу у зустрічі 1:1, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

На перших секундах другої половини завдяки голу Миколи Пашинського «Модерн» повів у рахунку. Всередині тайму свій шанс використав Богдан Жакун і рахунок на табло став знову нічийним 2:2. Вдала гра обох голкіперів і в результаті після сирени на табло дві двійки. Бойова нічия, і по одному пункту обидві команди додають у свій актив.