7: 2

Орлов В./Кузнєцов Д.

У останньому матчі шостого туру чемпіонату Волині з футзалу все розпочалося дуже швидко. Уже на другій хвилині гри Владислав Козачок влучним ударом у дев’ятку показав суперникам, чому його не можна залишати без щільної опіки. Лучани могли швиденько відігратися, однак Роман Дмоховський навіть з двох спроб не переграв Сергія Гапонюка. Здавалося б, «Вікторія» на рівних змагалася з одним із лідерів чемпіонату, однак моменти у «Ласки» були якимись набагато гострішими та обов’язково доведеними до пуття – тобто до ударів по воротах. А незадовго до перерви захист номінальних гостей, на лаві запасних якої було лише двоє гравців для ротації, почала раз за разом провалюватися. Це дозволило Юрію Шаулі та Владиславу Козачку влаштувати індивідуальний «міні-контест» у плані забитих голів. До перерви хлопці зійшлися на бойовій нічиїй – 2:2, а «Ласка» з комфортними 4:0 могла просто догравати матч.

Юрій Шаула невдовзі після відновлення гри оформив хет-трик, щоправда, до того підопічні Олександра Антонюка встигли пропустити від Володимира Чайки. Саме ці двоє футболістів за якісь декілька хвилин достроково завершили гру: бомбардир «Ласки» жорстко в’їхав у опонента у підкаті, виключивши його таким чином з гри, отримав жовту картку, і ним граючий наставник боратинського колективу вирішив уже не ризикувати. А «Ласка», пропустивши від Максима Матвійчука, швиденько добила опонентів голами Олександра Назарчука та Валентина Кривицького. А упевнена «вікторія» над «Вікторією» (ох вже ці каламбури!) з рахунком 7:2 залишила «помаранчево-чорних» в дуеті лідерів Першої ліги. В останньому турі «Ласка» може як виграти першість, так і залишитися на другій сходинці або ж взагалі опуститися до бронзових медалей дивізіону.