5: 4

Нерубайло Д./Тучкевич В.

З початку поєдинку господарі відразу почали пристрілюватись до воріт суперника, але на четвертій хвилині Іван Козел виводить гостей вперед. Зусиллями Віталія Шевчука рахунок на табло стає нічийним 1:1, але невдовзі Ігор Тетеренко знову виводить «ДжеРост» вперед. Але до перерви свою перевагу гості дотримати так і не змогли : спочатку Андрій Якобчук зрівнює рахунок, а Віталій Шевчук заробивши у свій актив «дубль» виводить вперше господарів вперед, і за рахунку 3:2 команди пішли на відпочинок.

У другій половині четверта хвилина знову виявилась вдалою для гостей, адже після пострілу Анатолія Блохи, рахунок знову став нічийним, 3:3. Але всередині тайму невгамовний Віталій Шевчук спочатку оформив «хет-трик», а невдовзі «покер» та збільшив перевагу свого колективу до двох м’ячів. На останній хвилині гол Петра Данилюка дав надію гостям на позитивний результат, але чітка гра в обороні «Комфорт-Сервісу» дала їм змогу заробити три бажані пункти у турнірну таблицю.