:
3

Дмитрук Богдан, Ярмощук Роман, Попко Максим

Джафарова О./Голоскоков Д.

Не зважаючи на те, що матч вже нічого не вирішував для обох колективів, гра вдалася і напруги вистачало, і динаміка була хоч куди! Першими успіху добилися «іспанці» - відзначився Владислав Купріянчик. А от кінцівка тайму була однозначно за «поважними» - чотири голи підряд та ще й три з них за одну хвилину!

Такий нокдаун як покарання за розслаблення виведе з рівноваги будь-яку команду і після перепочинку отямитися «Joma» не змогла – на екваторі другого тайму рахунок 6:1 на табло світився як вирок. Такий комфортний гандикап давав можливість гравцям в картатих футболках спокійно розігрувати комбінації і продовжувати загрожувати воротам суперника. Два забитих голи у ворота «Респекту» навряд чи підсолодили гірку пігулку майже розгрому «іспанців» 3:9.