3: 5

Хомич А./Бугайчук Н.

Новоспечений чемпіон 4 ліги «Ласка 2» в останньому турі регулярного чемпіонату у грі проти «West Side» вирішував особисті завдання. Граючий тренер команди Павло Бебко дав шанс проявити себе найближчому резерву і підготуватися до раунду плей-оф. Перемога «West Side» дозволяла надіятися на покращення свого турнірного положення. Не квапливий початок поєдинку можна охарактеризувати, приглядуванням команд одна до одною. По-чергове володіння м’ячем в центрі поля без небезпечних ударів. Гол Олександра Левчука який вивів боратинців вперед подальшу картину не змінив. Розкріпостившись в своїх діях під завісу тайму гравці обох команд подарували ряд небезпечних моментів і голи яких не вистачало. За боратинців відзначився Андрій Ясінській і Олег Романюк, вестсайдівець Дмитро Поліщук допоміг своїй команді тримати інтригу у матчі. 3-1 підсумок першого тайму.

В 2 таймі інтрига зажевріла новими красками коли Михайло Бачинський зробив рахунок 3-2. «West Side» почав діяти активніше, але гострити їхнім атакам заважала влучність ударів. «Ласка 2» не відсиджувалася в обороні і мала свої моменти, один з яких в гол перетворив Юрій Яковлєв. Найкращий бомбардир своєї команди Михайло Бачинський оформив дубль і посприяв відновленню інтриги у матчі. Питання про переможця зняв Вадим Пігула, 5-3 чергова перемога «Ласки 2» перед плей-оф.