2: 2

Хомич А./Тучкевич А.

З перших секунд було видно, що команди придивлюються одна до одної. Надійна гра обох колективів в обороні, і багато боротьби на кожному клаптику майданчика. Лише в середині першої половини своє щастя біля воріт суперника знайшов Андрій Ткачук, який вивів «топільчан» вперед. Цей гол так і лишився єдиним у таймі, і за рахунку 1:0, команди пішли на відпочинок.

У другій половині гра пожвавішала, адже в цьому матчі гості не збирались лишитись без турнірних балів. На шістнадцятій хвилині Василь Деркач подвоїв рахунок, і приблизив господарів до перемоги. Саме кінцівка поєдинку стала апогеєм матчу. За 110 секунд до завершення матчу, бомбардир «Модерна» Назарій Навроцький скоротив рахунок до мінімуму, але через пару секунд його одноклубники заробили «шостий» фол. Удар з десятиметрової відмітки наважився бити Петро Семенчук, але переграти воротаря йому так і не вдалось. На останніх секундах гості всіма силами пішли вперед, і за 30 секунд до кінця нестримний Назарій Навроцький оформляє «дубль» і ставить остаточну крапку у цьому поєдинку, 2:2. Бойова нічия і по одному пункту в свій доробок у турнірну таблицю.