9: 3

Хомич А./Тучкевич А.

Цей поєдинок вирішував, хто забере бронзові нагороди регулярки. З перших секунд глядачі зрозуміли, що у цьому матчі, їм нудьгувати не доведеться. Атака на атаку, ось так розпочали зустріч обидва колективи, щоправда в одних залітало все, а в інших «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. Вже до середини першої половини господарі зробили для себе чудовий гандикап : на третій хвилині Олександр Маслічук відкрив рахунок, а за хвилину Дмитро Кисляк його подвоїв, Дмитро Камець робить рахунок 3:0, а в наступній атаці Юрій Ліщук робить гандикап для своєї команди у чотири м’ячі. У хлопців з «сахарного» було безліч моментів, сам Василь Шишка обстріляв весь каркас воріт, а Віталій Палюх мав три побачення віч-на-віч, але переграти голкіпера йому вдалось лише на останній хвилині тайму 4:1, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

Друга половина також була щедра на голи. Господарі й надалі збільшували гандикап : спочатку Микола Наконечний робить рахунок 5:1, а ще за хвилину Віктор Ковтонюк розписався у воротах суперника. Оговтавшись гості також відповіли двома швидкими голами, відзначились Михайло Зайчук та швидкий Василь Шишка, 6:3, а надалі забивали лише господарі : відзначився Вадим Ярмольський, а свої «дублі» розписали Микола Наконечний та Олександр Мвслічук. За три секунди до фінальної сирени «хет-трик» міг оформити Микола Наконечний, але з десятиметрової позначки обіграти голкіпера йому не вдалось. Ця перемога «Олімпії» дала змогу посісти їм 3-тє місце у регулярці.