5: 3

Грицак А./Кузнєцов Д.

Перемога «ПІК-БУДа» ще до обіду неділі дещо знизила значення цього матчу для «тепловиків», які уже не розраховували на медалі Четвертої ліги. Можливо, саме тому під час стартового сумбуру вони прогавили на своїй дальній стійці Романа Калитку, який відкрив рахунок ще до кінця першого кола секундної стрілки ігрового годинника. Узагалі ж, на майданчику змагалися два рівні колективи, тож номінальні гості програвали скоріше психологічно та мотиваційно. Інакше навряд чи можна пояснити ще три голи горохівських «юніорів» до перерви поєдинку. Як би там не було, після ще одного гола Романа Калитки, а також забитих м’ячів від Валентина Обозовського та Юрія Семчука доля гри здавалася вирішеною – господарі матчу вели з рахунком 4:0.

Та якщо у першій половині другого тайму «небесні» лише виясняли внутрішньо командні відносини, то наприкінці гри гравці «Луцьктепла» ледь не організували неймовірний «камбек» - дубль у виконанні Богдана Мосійчука та гол Олексія Баранова максимально наблизили номінальних гостей до такого результату! Утім, ще один гол від Юрія Семчука на останній хвилині гри заспокоїв підопічних Віталія Герасимчука та приніс їм четверту сходинку у турнірній таблиці. При цьому, ці ж два колективи зустрінуться між собою і у першому раунді плей-офф Четвертої ліги.