4: 5

Горун В./Тучкевич В.

У цьому поєдинку зійшлись команди, які займають третю та четверту сходинку турнірної таблиці. Матч розпочався зі швидких атак обох команд, першим вдається відкрити рахунок господарям майданчика, Андрій Федорчук на другій хвилині матчу виводить свою команду вперед. Команда «Зимне» намагаючись відігратись всіма силами пішла вперед, чим і скористався їхній опонент, зловивши на контратаці той же Андрій Федорчук робить «дубль» і збільшує відставання до двох м’ячів. Після чого гостям матчу все таки після чисельних атак вдається відквитати один м’яч, а потім і зрівняти рахунок у першому таймі, відзначились Леонід Єфремов та Юрій Демус.

На початку другої половини зустрічі Олександр Антонюк з команди гостей забиває третій гол і «Зимне» вже попереду 2:3. Команда «Метеор» не втрачаючи надії на позитивний результат зрівнює рахунок, на двадцять першій хвилині Василь Грабовецький відправляє м’яч у сітку воріт суперника. Однак команді «Зимне» , яка постійно атакувала вдається забити ще два голи і повести в рахунку 3:5, відзначились Андрій Главацький та Володимир Гапон. Господарям майданчику вдалось відіграти лише один м’яч, на останній хвилині зустрічі забиває Сергій Карпюк. Команда «Зимне»  в нелегкій боротьбі отримує потрібну їм перемогу, яка дає змогу піднятись у турнірній таблиці на другу сходинку.